מפגש בנושא: "עוצמה ארגונית במצבי שינוי"

מפגש בנושא: "עוצמה ארגונית במצבי שינוי"

אנשי משאבי אנוש ניצבים כיום בפני מצבי שינוי רבים ותדירים בעידן ארגוני דינאמי ולעיתים כאוטי. בניית חוסן ועוצמה ארגונית הכרחית על מנת לצלוח את האתגרים ולהשיג צמיחה והצלחה עסקית.

חברת מצבים יצרה במיוחד עבורכם, מנהלי ההון האנושי, יום מעצים בידע וכלים יישומיים להתמודדות עם מצבי שינוי ולחץ וליצירת חוסן ארגוני בתהליכי שינוי.

מפגש מסוג זה התקיים ב-9.5.2017 בשעות הבוקר בבית הקסום והמפנק לכנסים Even's בבית נחמיה והיה מיועד לאנשי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, רווחה ומנהלי פיתוח ארגוני. 

המפגש כלל קבלת פנים טעימה, הרצאות, סיפורי מקרה מהשטח של אנשי מש"א, שהתמודדו עם שינויים ומשברים אצלם בארגון ובראנץ' מפנק וזמן מפגש עם קולגות מעולם משאבי האנוש.

ההרצאות במפגש היו:

ד"ר עדנה רבנו, מרצה בכירה בבית הספר למדעי ההתנהגות, המכללה האקדמית נתניה. על מגמות ושינויים בעולם העבודה, המאתגרים את יכולת ההשפעה של המנהלים, ועל פוטנציאל ה"הון הפסיכולוגי" כמחזק האפקטיביות ומערכת החיסון הניהולית בעולם עבודה כאוטי.

עדה דיבון, מנכ"לית "מצבים" - כלים אסטרטגיים לניהול עובדים ובניית חוסן ארגוני במצבי שינוי. תהליכי שינוי ארגוניים, וחוסר הוודאות בה מצויים העובדים בעתות לחץ, עלולים להביא לפגיעה משמעותית בתפקוד הארגון, במידה ולא ינוהלו כראוי. בהרצאה ינתנו כלי מפתח לניהול מיטבי של עובדים במצבי שינוי ולחץ, לשיפור תפקודם ולחיזוק עוצמת הארגון והצלחתו.  

פסקל ברקוביץ'"כנגד כל הסיכויים". סיפור התמודדותה מעורר ההשתאות מהרגע בו איבדה את שתי רגליה בתאונת רכבת קשה ועד  שהפכה לספורטאית אולימפית, מרצה וסופרת הכובשת בכל פעם מחדש את הקהל. בדרכה הייחודית, מדגימה פסקל הלכה למעשה כיצד ניתן להתמודד עם מגבלות ומצבי לחץ וושינוי קיצוניים, תוך לקיחת אחריות, הגשמה עצמית ומצוינות.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ולתיאום מפגש